Поскаржитись
![[Laser cut and engrave] One Piece anime character ensemble wooden wall art](https://image-res.atomm.com/resource/xtool/community/attachment/xtool-community/0d5e70d3-a4cc-4db8-acac-8ef12cbd7bd7.jpeg?x-oss-process=image/resize,m_fill,w_1280,h_960,limit_0/interlace,1/format,webp/auto-orient,1)
![[Laser cut and engrave] One Piece anime character ensemble wooden wall art](https://image-res.atomm.com/resource/xtool/community/attachment/xtool-community/0d5e70d3-a4cc-4db8-acac-8ef12cbd7bd7.jpeg?x-oss-process=image/resize,m_fill,w_160,h_120,limit_0/interlace,1/format,webp/auto-orient,1)
![[Laser cut and engrave] One Piece anime character ensemble wooden wall art](https://image-res.atomm.com/resource/xtool/community/attachment/xtool-community/e6d4a445-3228-4873-868f-700503d48abe.jpeg?x-oss-process=image/resize,m_fill,w_160,h_120,limit_0/interlace,1/format,webp/auto-orient,1)
One Piece
One Piece 2
.xs
Показати ще 1
Сценарій застосування
Лазерна обробка
Машина та модуль
xTool F1
2W, 10WСумісна машина xTool
M2
10W, 20WF2 Ultra UV
5WF2
15WP3
80WF2 Ultra
40WF1 Ultra
20WM1
5W, 10WD1
5W, 10W, 20WD1 Pro
5W, 10W, 20W, 40WP2
55WS1
10W, 20W, 40WM1 Ultra
10W, 20WP2S
55WВикористаний матеріал

3 мм тополева фанера
1
562
Ліцензія
У цій роботі міститься контент, створений штучним інтелектом.
Вам також може сподобатися

Різдвяний арт-витвір з одного предмета — прикраса чи прикраса
1
22

Тоні Тоні Чоппер
0
0

Монкі Д. Луффі Розшукується Один Предмет Плакат Настінне мистецтво
0
8

Настінна полиця з емблемою черепа One Piece
6
41

Ілюстрація Monkey D. Luffy у вигляді Gear 5 з One Piece
0
6

Тиснена настінна табличка із зображенням Манкі Д. Луффі з One Piece
10
38

Шанкс і молодий Луффі One Piece
0
7
Луффі
5
51

Пошуковий постер One Piece God Usopp
3
22

Monkey D. Luffy One Piece Аніме-настінне мистецтво
10
126
Декоративна табличка із зображенням Манкі Д. Луффі з One Piece
5
22

Настінний розпис з Манкі Д. Луффі з One Piece
2
18

Манкі Д. Луффі
3
19

Тарга Луффі, цілий частина
9
64

Дерев'яний багатошаровий живопис з Ітачі Учіха з Naruto
1
9

Кам'яний барельєф із зображенням Кенширо з «Кена Вижившого»
0
3

Елегантний аніме-портрет Хашіри – лазерний гравіювання на дереві
2
18

Настінне мистецтво Сонгоку SVG | Аніме-Воїн Декор | Силует Аури Сили | Мінімалістичне аніме-настінне мистецтво
8
111


